+48 501 149 972

Jako właścicielka chcesz mieć wgląd w to, jakie usługi zostały wykonane w określonym dniu, tygodniu czy miesiącu. Program do salonu kosmetycznego eRecepcja pozwala na zapis każdego, przeprowadzonego zabiegu, co pomaga w rozliczaniu pracowników i poznaniu preferencji klientów. Za każdą wizytę, otrzymują oni punkty, które sumują, by następnie wymienić je na wybrane usługi. Dzięki temu, że wszystko jest rejestrowane w systemie, zarówno Ty, jak i klient wiecie jakie i ile usług miało miejsce.
W skład zestawu wchodzą:
  • nowoczesne oprogramowanie
  • dwa niezależne Centra Danych
  • aplikacja mobilna na system Android
  • ochrona danych osobowych
Przeczytaj również

Wybrane korzyści

Pakiety zwiększające sprzedaż

Chcesz pokazać stałym klientom, że traktujesz ich wyjątkowo, ale gubisz się w dokumentach i nie pamiętasz każdego klienta? Oprogramowanie dedykowane gabinetom kosmetycznym czy fryzjerskim pozwoli Ci na wgląd w historię usług, z jakich skorzystała dana osoba, dzięki czemu będziesz mógł zaproponować podarunkowy voucher czy pakiet okazjonalny na wybrane zabiegi.

Programy Lojalnościowe

Lojalny klient to cenny klient, ale żeby takiego zyskać, potrzeba czasu i dobrych pomysłów na marketing. Za każdy wykonany przez Twój gabinet zabieg, klient otrzyma punkty, które może wymienić na kolejne, ulubione usługi. Dzięki temu, będzie chętniej korzystał z Twoich usług i polubi Twój salon, a Ty będziesz znał ilość zrealizowanych zabiegów. Tak się buduje trwałą więź z klientem. Prawda, że to zachęcające?

Wygodna obsługa Klientów

Koniec z papierologią! Teraz grafiki wszystkich pracowników, kalendarz i kontakty do Klientów możesz mieć w jednym miejscu. Nic nie zginie, a czytelny interfejs Kosmetycznej eRecepcji pomoże w szybkim znalezieniu wolnego terminu. Możesz informować klientów o promocjach  i atrakcyjnych okazjach za pomocą wiadomości SMS - każdy doceni taką sprawną i profesjonalną obsługę, a Ty wzmocnisz dobrą relację z klientem.

wygodna Rejestracja OnLine

Klient nasz pan – a skoro chce zapisać się na wizytę w gabinecie w dowolnym miejscu i dowolnym czasie, dlaczego nie dać mu takie możliwości? Wiele osób na pewno doceni fakt, że Twój salon oferuje zarówno klasyczną rejestrację, jak i szybki zapis przez aplikację na telefon.

Nowoczesny magazyn

Chcesz wiedzieć jakich preparatów zużywasz najwięcej, tak by móc zaplanować zakupy? Stan magazynowy, który oferuje eRecepcja, na bieżąco informuje Cię o tym jaka ilość kosmetyków została wykorzystana przy danej usłudze, a Ty masz kontrolę nad tym ile produktów potrzebuje Twój gabinet.

Statystyki

Jako właścicielka gabinetu musisz borykać się z rozliczaniem salonu i pracowników. Nie masz na to czasu lub gubisz się w dokumentach? Nie martw się – eRecepcja pomoże Ci, generując na bieżąco statystyki, które pozwolą Ci kontrolować funkcjonowanie salonu. Dzięki nim dowiesz się ile zostało przeprowadzonych zabiegów w danym dniu, tygodniu czy miesiącu.

Pełna historia wizyt

eRecepcja pozwala na rejestrację w systemie każdej usługi, dzięki czemu Ty masz kontrolę nad ilością wykonywanych zabiegów, a Klienci mogą zbierać punkty, które wymieniają na ulubione zabiegi w Twoim salonie. Znając historię wizyt Klienta, możesz go lepiej poznać.

Rozliczanie pracowników

Program dla gabinetów kosmetycznych pozwala na łatwy wgląd w ilość przeprowadzonych dziennie usług, umożliwiając Ci wygodne rozliczanie pracowników za wykonane zabiegi.

Czytelny kalendarz

Nie wiesz czy dany termin jest wolny, a klientowi się spieszy? Teraz możesz oglądać kalendarz na dany dzień, tydzień lub miesiąc oraz grafik pracowników jednocześnie. Dzięki temu zapisywanie klientów będzie wygodne, a Ty zaoszczędzisz czas.

Live Chat Software