+48 501 149 972

Prowadzenie gabinetu kosmetycznego wiąże się nie tylko z obsługą klientów – to także rozliczenia i kontrola finansów. Program dla salonów eRecepcja został stworzony z myślą o tym, by pomóc Ci również w kwestiach formalnych. Możesz na bieżąco wyświetlać zestawienia wizyt zarezerwowanych i dokonanych, terminy zabiegów, a nawet rozliczać pracowników. Wszystko jest intuicyjne i proste, a Ty wiesz ile zarabiasz.

Oprogramowanie dla gabinetów SPA czy salonów fryzjerskich, pozwala Ci również mieć wgląd w stan magazynowy. Wiesz ile kosmetyków masz w zapasie, a w związku za tym kiedy musisz zrobić zakupy. Dzięki temu masz informacje ile preparatów jest potrzebnych do konkretnego zabiegu i które „schodzą” najszybciej. Stan zużycia na bieżąco pozwoli Ci mieć nad wszystkim kontrolę i planować wydatki z wyprzedzeniem.

Wiele Klientów żyje w biegu i cierpi na brak czasu. Z tego względu, doceni możliwość rezerwacji wizyt online – bez kolejek, bez konieczności dzwonienia na recepcję. Mogą to zrobić w dowolnym miejscu w dowolnym czasie, ponieważ program eRecepcja pracuje dla Ciebie 24 godziny na dobę. Wizyta w salonie kosmetycznym powinna być przyjemnością, dlatego dobrze jest zredukować wszystkie formalności do minimum...

Zależy nie tylko na nowych Klientach, ale i utrzymaniu dobrej relacji ze stałymi? Programy Lojalnościowe to sposób na to, by klienci chętniej wracali do Twojego salonu. Za każdą wizytę otrzymają punkty, które z czasem mogą wymienić na usługi. W ten sposób pokazujesz, że zależy Ci na tym, by klienci czuli, że traktujesz ich wyjątkowo i doceniasz fakt, że wybierają właśnie Twój gabinet kosmetyczny.

Nowoczesmy Klient nie ma czasu, by czekać w kolejce i umawiać się osobiście. Program dla salonów kosmetycznych i fryzjerskich, ułatwia rezerwację terminów zarówno pracownikom, jak i klientom, którzy mogą się zapisywać online całą dobę. Niezależnie od tego gdzie są i o której godzinie zapragną umówić się na ulubiony zabieg w Twoim gabinecie, mają taką możliwość. Nawet wtedy, gdy salon jest już zamknięty, eRecepcja pracuje dla Ciebie,a Ty nie musisz odbierać pospiesznie telefonów i szukać pod ręką kalendarza czy zeszytu...

Jako właścicielka chcesz mieć wgląd w to, jakie usługi zostały wykonane w określonym dniu, tygodniu czy miesiącu. Program do salonu kosmetycznego eRecepcja pozwala na zapis każdego, przeprowadzonego zabiegu, co pomaga w rozliczaniu pracowników i poznaniu preferencji klientów. Za każdą wizytę, otrzymują oni punkty, które sumują, by następnie wymienić je na wybrane usługi. Dzięki temu, że wszystko jest rejestrowane w systemie, zarówno Ty, jak i klient wiecie jakie i ile usług miało miejsce.

Trudno przewidzieć która wizyta będzie w ostatniej chwili odwołana lub przełożona przez klientkę. Recepcjonistka często musi odbierać telefony, zapisywać zmiany w kalendarzu i jednocześnie obsługiwać osoby, które właśnie przyszły do gabinetu. Łatwo o pomyłkę. Program eRecepcja pomaga w organizacji – czytelny kalendarz podpowiada wszystkie wolne terminy w danym tygodniu, miesiącu czy wolne godziny dla danego dnia, uwzględniając indywidualny grafik pracowników. Nie trzeba nic kreślić, wertować i przepisywać, ponieważ wszystko jest w jednym miejscu!

Live Chat Software