+48 501 149 972

Obsługa klientów poprzez oprogramowanie dla gabinetów to wygoda na co dzień. Kalendarz,stan magazynowy kosmetyków, grafik pracowników i kontakty dostępne są za kliknięciem w jednym miejscu. Miła dla oka kolorystyka i intuicyjne, duże klawisze, które świetnie sprawdzają się na ekranach dotykowych, sprawiają, że obsługa programu po prostu sprawia przyjemność. Nie martw się - przeszkolimy Twoich podwładnych i pomoże Ci oswoić się z programem.

Zdarzało się, że Twój pracownik gubił się w kalendarzach i zapiskach, do tego stopnia, że pechowo umówił dwie klientki na jedną godzinę? Oprogramowanie eRecepcjia ułatwia codzienną pracę – nawet najbardziej roztargniona recepcjonistka znajdzie szybko wolny termin na strzyżenie czy zabieg kosmetyczny, dzięki temu, że wszystko widoczne jest na jednym ekranie komputera. Zmiana dnia czy godziny wizyty nie stanowi więc problemu, a Ty nie potrzebujesz dodatkowego personelu do zapisywania rezerwacji.

Prowadzenie gabinetu czy salonu fryzjerskiego wymaga dobrej organizacji pracy. Jedne klientki zawsze przychodzą na czas, ale inne mają zwyczaj odwoływania czy przekładania wizyt, dlatego jako właścicielka, powinnaś być elastyczna. Wbudowana bramka SMS i wygodna wyszukiwarka klientów pozwala na kontakt z osobą w celu poinformowania o możliwości skorzystania z zabiegu w szybszym terminie. Zapominalskie klientki otrzymają przypomnienie w postaci wiadomości SMS lub e-mail, dlatego problem "dziur" w grafiku się sam rozwiąże.

Oprogramowanie do gabinetów kosmetycznych, posiada wygodną w obsłudze bramkę SMS, która pozwoli Tobie lub Twoim pracownikom na szybki kontakt z klientem. Nie zawsze można odebrać telefon, dlatego forma wiadomości cieszy się powodzeniem. Możesz wysłać wiadomość automatyczną lub napisać indywidualną treść, a co najważniejsze – aby to zrobić, nie musisz wychodzić z systemu eRecepcji.

 

Klienci często zmieniają zdanie odnośnie terminu czy godziny wizyty i chcą by gabinet dostosowywał się elastycznie do ich potrzeb. Recepcjonistka ma więc co robić – często gubi się w zapiskach, szuka pospiesznie kontaktu do klienta, który był zapisany na liście rezerwowej, jednocześnie musi znajdować wolną godzinę w grafiku pracownika... Kosmetyczna eRecepcja zastępuje papierowe zapiski – wszystko jest dostępne w jednym miejscu. System pozwala na wzgląd w kalendarz miesięczny, tygodniowy i dzienny dla każdego pracownika, dzięki czemu zapis na wizytę w salonie nie stanowi problemu, podobnie jak szybka zmiana terminu.

Live Chat Software