+48 501 149 972

Prowadzenie gabinetu czy salonu fryzjerskiego wymaga dobrej organizacji pracy. Jedne klientki zawsze przychodzą na czas, ale inne mają zwyczaj odwoływania czy przekładania wizyt, dlatego jako właścicielka, powinnaś być elastyczna. Wbudowana bramka SMS i wygodna wyszukiwarka klientów pozwala na kontakt z osobą w celu poinformowania o możliwości skorzystania z zabiegu w szybszym terminie. Zapominalskie klientki otrzymają przypomnienie w postaci wiadomości SMS lub e-mail, dlatego problem "dziur" w grafiku się sam rozwiąże.
W skład zestawu wchodzą:
  • nowoczesne oprogramowanie
  • dwa niezależne Centra Danych
  • aplikacja mobilna na system Android
  • ochrona danych osobowych
Przeczytaj również

Wybrane korzyści

Pakiety zwiększające sprzedaż

Chcesz pokazać stałym klientom, że traktujesz ich wyjątkowo, ale gubisz się w dokumentach i nie pamiętasz każdego klienta? Oprogramowanie dedykowane gabinetom kosmetycznym czy fryzjerskim pozwoli Ci na wgląd w historię usług, z jakich skorzystała dana osoba, dzięki czemu będziesz mógł zaproponować podarunkowy voucher czy pakiet okazjonalny na wybrane zabiegi.

Programy Lojalnościowe

Lojalny klient to cenny klient, ale żeby takiego zyskać, potrzeba czasu i dobrych pomysłów na marketing. Za każdy wykonany przez Twój gabinet zabieg, klient otrzyma punkty, które może wymienić na kolejne, ulubione usługi. Dzięki temu, będzie chętniej korzystał z Twoich usług i polubi Twój salon, a Ty będziesz znał ilość zrealizowanych zabiegów. Tak się buduje trwałą więź z klientem. Prawda, że to zachęcające?

Wygodna obsługa Klientów

Koniec z papierologią! Teraz grafiki wszystkich pracowników, kalendarz i kontakty do Klientów możesz mieć w jednym miejscu. Nic nie zginie, a czytelny interfejs Kosmetycznej eRecepcji pomoże w szybkim znalezieniu wolnego terminu. Możesz informować klientów o promocjach  i atrakcyjnych okazjach za pomocą wiadomości SMS - każdy doceni taką sprawną i profesjonalną obsługę, a Ty wzmocnisz dobrą relację z klientem.

wygodna Rejestracja OnLine

Klient nasz pan – a skoro chce zapisać się na wizytę w gabinecie w dowolnym miejscu i dowolnym czasie, dlaczego nie dać mu takie możliwości? Wiele osób na pewno doceni fakt, że Twój salon oferuje zarówno klasyczną rejestrację, jak i szybki zapis przez aplikację na telefon.

Nowoczesny magazyn

Chcesz wiedzieć jakich preparatów zużywasz najwięcej, tak by móc zaplanować zakupy? Stan magazynowy, który oferuje eRecepcja, na bieżąco informuje Cię o tym jaka ilość kosmetyków została wykorzystana przy danej usłudze, a Ty masz kontrolę nad tym ile produktów potrzebuje Twój gabinet.

Statystyki

Jako właścicielka gabinetu musisz borykać się z rozliczaniem salonu i pracowników. Nie masz na to czasu lub gubisz się w dokumentach? Nie martw się – eRecepcja pomoże Ci, generując na bieżąco statystyki, które pozwolą Ci kontrolować funkcjonowanie salonu. Dzięki nim dowiesz się ile zostało przeprowadzonych zabiegów w danym dniu, tygodniu czy miesiącu.

Pełna historia wizyt

eRecepcja pozwala na rejestrację w systemie każdej usługi, dzięki czemu Ty masz kontrolę nad ilością wykonywanych zabiegów, a Klienci mogą zbierać punkty, które wymieniają na ulubione zabiegi w Twoim salonie. Znając historię wizyt Klienta, możesz go lepiej poznać.

Rozliczanie pracowników

Program dla gabinetów kosmetycznych pozwala na łatwy wgląd w ilość przeprowadzonych dziennie usług, umożliwiając Ci wygodne rozliczanie pracowników za wykonane zabiegi.

Czytelny kalendarz

Nie wiesz czy dany termin jest wolny, a klientowi się spieszy? Teraz możesz oglądać kalendarz na dany dzień, tydzień lub miesiąc oraz grafik pracowników jednocześnie. Dzięki temu zapisywanie klientów będzie wygodne, a Ty zaoszczędzisz czas.

Live Chat Software